قرآنی

حدیث و معارف شیعه

فرهنگ عمومی

آموزشی

پشتیبانی از محصولات موسسه فرهنگی یاسین را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

چاپ

طاها


خرید الکترونیکی

دانلود نمونه برنامه

برنامة طاها كه سبك نويني در آموزش سيرة معصومين (ع) و معرّفي هر يك از آن چهارده نور مقدّس به شيوة صوتي ـ تصويري است، توسط مؤسسه فرهنگي ياسين توليد شده است.

عناوين طاها

زندگي‌نامه: از بخش‌هاي مهم طاها، زندگي‌نامة چهارده معصوم است كه متن آن همراه با صوت و تصاوير متناسب، در اختيار كاربر قرار گرفته است.

وقايع‌نامه: حوادثي كه از عام‌الفيل، سال تولد پيامبر اكرم (ص)، تا زمان غيبت كبراي امام زمان (عج) اتّفاق افتاده است، در اين برنامه ارائه خواهد شد. مهم‌ترين وقايع، به گونة صوتي ـ تصويري در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مدرسة طاها: اين بخش از برنامه كه براي آموزش نوآموزان با شيوه‌هاي گوناگون، طراحي شده است، شامل حداقل ۳ درس از زندگي هر معصوم به شيوة صوتي ـ تصويري مي‌باشد.

احاديث: قسمتي از برنامه به ۱٢ حديث از هر يك از معصومين اختصاص يافته است كه با صوت و تصوير مناسب همراه است.

ديدگاه اهل سنت: نظرات بزرگان و علماي اهل سنت دربارة معصومين از بخش‌هاي ديگر اين برنامه است.

اشعار: ۱٢ قطعه شعر دربارة هر يك از معصومين در قالب‌هاي گوناگون شعري، چون غزل، قصيده و رباعي، به دوستداران اهل بيت ارائه شده است.

حكايات: ۵ حكايت آموزنده از هر معصوم، بخش ديگري از برنامة طاها را تشكيل داده است.

آزمون و سرگرمي: از بخش‌هاي مفيد و پرجاذبة طاها، بخش آزمون و سرگرمي است. اين قسمت از برنامه را سرگرمي‌هايي چون شكار پاسخ، جورچين، كلمات مزدوج، جدولِ حروف متقاطع و جدولِ حروف در هم ريخته كه در عين سرگرمي بودن، بر آگاهي كاربر نيز مي‌افزايد. نرم‌افزار طاها بر روي يك ديسك نوري قرار گرفته و به علاقه‌مندان عرضه شده است.

 
نظرها

نظر خود را وارد نمایید