قرآنی

حدیث و معارف شیعه

فرهنگ عمومی

آموزشی

پشتیبانی از محصولات موسسه فرهنگی یاسین را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

چاپ

دبستان قرآن - کلاس چهارم


خرید الکترونیکی

دانلود نمونه برنامه

اين نرم‌افزار آموزش كتاب قرآن و ديني كلاس چهارم ابتدايي مي‌باشد

بخش‌هاي مختلف آن عبارت است از:

۱- كلاس قرآن: در اين بخش، كتاب قرآن كلاس چهارم دبستان با روشي نو و جذاب تدريس مي‌شود. شرح درس، تمرين، تصاوير مناسب، قرائت‌هاي زيبا و دلنشين از ويژگيهاي اين قسمت است.

٢- كلاس ديني: در اين قسمت كتاب ديني چهارم، توسط دو معلّم آقا و خانم بصورت جذاب تدريس مي‌شود و دانش‌آموز مي‌تواند با انتخاب معلّم مورد نظر از تدريس او بهره‌مند شود. كلاس ديني داراي شرح و متن است.
متن درس كه به صورت گوياست نمايش داده مي‌شود و همراه آن تصاوير زيبا و متناسب قابل مشاهده است.

۳- آواي وحي: اين قسمت، شامل قرائت جزء ٢٩ و ۳٠ قرآن به دو صورت تحقيق و ترتيل با صداي اساتيد مشهور جهان است.

٤- حفظ: در صورتي كه دانش‌آموز مايل به حفظ كردن قرآن باشد مي‌تواند با وارد شدن در اين بخش به حفظ جزء ٢٩ و ۳٠ قرآن بپردازد. تكرار آيه، تكرار سوره و روش تركيبي از امكانات اين بخش است.

۵- قصه: براي فراگيري بهتر درسهاي ديني قصه‌هايي شنيدني و جالب در اين بخش آورده شده است كه همراه با تصاوير زيباست.

٦- نغمه‌ها: در اين بخش براي هر درس از كتاب ديني شعري به صورت گويا و متناسب با موضوع درس همراه با تصاوير جذَاب آورده شده است.

۷- گردش علمي: براي تنوع و ارتقاء سطح علمي دانش‌آموزان قسمت‌هاي مختلفي همچون «آيا مي‌دانيد كه»، «دانستنيهاي قرآني»، «مشاهير» و «ضرب المثل» در اين بخش آورده شده كه همراه با فيلم و تصاوير متناسب است.

٨- زنگ تفريح: سرگرمي‌هايي همچون بازي مار و پله، لبخند، معما و جورچين در اين قسمت گنجانده شده است كه در بر دارنده مطالب مفيد و آموزنده مي‌باشد.

 
نظرها

نظر خود را وارد نمایید